Ta strona używa cookies w celu świadczenia usług oraz obsługi statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej na temat cookies oraz możliwości ich wyłączenia znajdziesz w polityce prywatności.

X

Kursy i warsztaty

W tym semestrze kursy i warsztaty odbywają się na terenie placówek zamawiających lub w rejonie zamieszkania koordynatorów.

Ceny kursów w przypadku zamawiania przez placówki ustalane są indywidualnie.

 • Dotyk dla Zdrowia

  Dotyk dla Zdrowia czyli Kinezjologia Stosowana została opracowana przez lekarzy dr. George’a Gutharta i dr. Jona Thie. Metoda ta jest połączeniem współczesnej wiedzy medycznej oraz doświadczeń medycyny dalekiego wschodu. Ciało człowieka traktowane jest jako całościowy system...

 • Holograficzny Dotyk dla Zdrowia

 • Metoda RESET poziom I i II

  RESET to łatwa do nauczenia, łagodna metoda wprowadzająca równowagę w stawie skroniowo-żuchwowym.
  RESET jest uzupełnieniem innych metod korygujących staw skroniowo-żuchwowy, ze względu na zupełnie inne podejście twórcy metody do korekcji tego stawu.

 • NEUROCALMING czyli jak radzić sobie ze stresem i emocjami

  Ten program jest efektem pasji i zainteresowań autorki oraz już prawie 20 letnich poszukiwań informacji na temat związków w systemie mózg/ciało. Obejmuje on wiedzę z różnych dziedzin, kursów, które ukończyła i metod, którymi posługuje się w pracy terapeutycznej, poszerzana stale o nowe odkrycia i badania naukowe.

  Łączy teorię z praktyką i doświadczeniem.

 • Gimnastyka Mózgu® P. Dennisona

  Dlaczego niektóre ruchy ciała poprawiają sprawność mózgu?

  Nasze ciało jest w ciągłym ruchu. Nawet gdy siedzimy, wykonujemy ruchy np.: oczu, ręki lub głowy. Są one niezwykle potrzebne do sprawnego czytania i pisania. Napięcia mięśniowe, stres, braki w schematach ruchowych z okresu niemowlęcego potrafią skutecznie utrudnić lub zaburzyć proces uczenia się. Program Gimnastyka Mózgu® przynosi rozwiązanie tych problemów. Jest to zbiór z pozoru prostych ćwiczeń, które wypracowują i wzmacniają potrzebne mechanizmy koordynacji i integracji.
 • Warsztat z Arte-kinezjologii

  Jak uwolnić lęk za pomocą rysunku?

  Wiele osób nie potrafi lub nie chce mówić o swoich emocjach i uczuciach, zwłaszcza przy osobie obcej. A może by tak je narysować? Arte-kinezjologia łączy arteterapię z programem Gimnastyki Mózgu®. Pozwala to na szybkie i łatwe pozbycie się stresu, negatywnych myśli i otwarcie się na nowe rozwiązania. Technika jest przyjazna dziecku gdyż ma formę zabawy. Możesz ją stosować w każdej sytuacji i warunkach, także dla siebie, np: po trudnym dniu pracy.
 • Warsztaty doskonalące z Kinezjologii